Jacek Adamski

Prezes Zarządu

Joanna Chalimoniuk

Wiceprezes Zarządu

Marta Bystrzyńska

Członek Zarządu, Skarbnik

Magdalena Hawryluk

Członek Zarządu

Marcin Szewczyk

Członek Zarządu

Please reload

br. Piotr Zajączkowski OFMCap

Kapłan Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, doktor teologii z zakresu duszpasterstwa rodzin, urodzony 21 maja 1972 roku w Bydgoszczy. Studia teologiczne odbył w Wyższym Seminarium Duchownym na Wydziale Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, które ukończył obroną pracy magisterskiej w 2001 roku. Stopień doktora uzyskał w roku 2010 na podstawie dysertacji pod tytułem: "Postawy wobec prokreacji a więź małżeńska. Studium empiryczne z Duszpasterstwa Rodzin na podstawie badań małżonków w parafii Braci Mniejszych Kapucynów w Lublinie".
 

Od 2011 roku wykładowca teologii pastoralnej w WSD Braci Kapucynów w Lublinie. Od 2012 do 2013 wykładowca pedagogiki rodziny na Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Duszpasterz zakochanych, narzeczonych, małżeństw i rodzin. Rekolekcjonista i konferencjonista głównie z zakresu małżeństwa i rodziny. Doradca psychologiczny (Counsellor). Twórca ogólnopolskiej inicjatywy pod nazwą "Kurs na Miłość".

Asia i Szymon Chalimoniuk

Ich motto "Różnice się przyciągają" bo choć tak bardzo różni, żyć bez siebie nie mogą :) Jako małżeństwo - od jesieni 2008r. Szymon - "dusza artystyczna", Asia - prawnik z wykształcenia - to mówi samo za siebie :) Codzienność wypełniają im trzy Szczęścia: Konstanty, Nikodem i Samuel. Wspólnie tworzą zgrany team, uwielbiają podróżować, układać klocki Lego, słuchać audiobooków w aucie, spotykać się z przyjaciółmi na sushi i .. po prostu być w codzienności :) Od początku małżeństwa kroczą drogą Neokatechumenalną.

 

W Fundacji Szymek dba o stronę internetową i projekty graficzne. Asia odpowiada za Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, prowadzi warsztat "Nie daj złości za wygraną" i "Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksie". Wspólnie dbają o Warsztaty dla Narzeczonych i Zakochanych.

Marta i Wojciech Bystrzyńscy

Są małżeństwem od sierpnia 2007 roku, a od 2009 roku także rodzicami, obecnie 6 dzieci.

 

Od początku bycia razem wspierają się w rozwoju, razem uczestniczyliw Studium Życia Rodzinnego, formują się w Domowym Kościele, gdzie chętnie udzielają się grą na gitarze i śpiewem; w 2012 roku, po wieloletniej emigracji w Warszawie, wrócili na stałe do ukochanej Białej Podlaskiej, co jest dla nich źródłem ogromnej radości i wielkiego spokoju.

 

W Fundacji współprowadzą Warsztaty dla Zakochanych i Narzeczonych, Marta pełni też funkcję Członka Zarządu, jest realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz pracuje w Ośrodku Formacji Rodziny jako doradca rodzinny i instruktor Naturalnego Planowania Rodziny – we wszystkich tych działaniach jest ogromnie wspierana przez Wojtka.

Magdalena i Jacek Adamscy

Od 2009 roku ich rocznicę ślubu wyznaczają Walentynki. Mieszkają w Białej Podlaskiej. W Fundacji razem prowadzą Warsztaty dla Zakochanych i Narzeczonych. Madzia jest realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, pracuje w Ośrodku Formacji Rodziny jako pedagog i psychoterapeuta, jest też asystentem w grupie "Wreszcie żyć -12 kroków ku pełni życia". Jacek pełni funkcję prezesa Fundacji, odpowiada też za reklamę mailową inicjatyw. Wspólnie angażują się także w działalność Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Tłoka" w Koszołach, a tam m.in. we współtworzenie w budynku starej szkoły Terapeutyczno - Edukacyjnego Ośrodka pn. "SZKOŁA RELACJI i Edukacji Regionalnej". ‌Pasją Madzi jest rękodzieło, a Jacka - gra na perkusji, wspólną - m.in. wypady na wieś do chatki w lesie - w każdej wolnej chwili. Od początku małżeństwa formowali się w Domowym Kościele (wcześniej w młodzieżowym Ruchu Oazowym), a obecnie w grupie charyzmatycznej Apostolskiego Ruchu Wiary.

Magdalena Hawryluk

Doradca Życia Rodzinnego i instruktor naturalnego planowania rodziny. Absolwentka  Studium Życia Rodzinnego w Lublinie.  Posiada uprawnienia do prowadzenia programów profilaktycznych i edukacyjno - wychowawczych : Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. I.II i III. Z wykształcenia magister Filologii Polskiej ukończonej na UMCS w Lublinie.

Z Fundacją związana od lipca 2015 r. Zajmuje się kontaktem z mediami. Rozpowszechnia nasze inicjatywy informując prasę, portale internetowe i regionalne stacje radiowe. Prywatnie żona i matka dwóch córek.

Agnieszka i Marcin Szewczyk

Z Fundacją związani prawie od początku swojego małżeństwa, obecnie prowadzą Randkę w Veronie. Należą do Domowego Kościoła. Lubią chodzić po górach, nocować w namiocie, odkrywać nowe miejsca i zachwycać się dziką przyrodą. Lubią rajdy rowerowe w nadbużańskich stronach Podlasia. Uwielbiają turystyczne gotowanie w plenerze.

Edyta i Łukasz Sławińscy

Od września 2010 roku cieszą się wspólnym życiem w małżeństwie. Od września 2015 są szczęśliwymi rodzicami Jasia. Poza miłością, pozytywnym nastawieniem i wsparciem, którymi się obdarzają, wzajemnie motywują się do rozwoju. Kochają ludzi i podróże w nieznane. Cieszą się bardzo, że w swoim życiu wybrali kierunek (kurs) na Miłość. Mieszkają w Warszawie, ale sercem i ciałem są w siedzibie Fundacji i uczestniczą w jej życiu gdy tylko mogą. Zgodnie twierdzą, że bardzo rozwija to ich małżeństwo i daje okazję do otaczania się wspaniałymi ludźmi.

Monika i Wiesław Iwanek

Są małżeństwem od 2007 r. Mają troje dzieci: Zuzię, Emilkę i Łucyjkę.
 

Prowadzą warsztaty z narzeczonymi oraz są realizatorami „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców” cz. I i II. Mieszkają w Lublinie, gdzie pracują w poradni rodzinnej przy kościele p. w. Nawrócenia św. Pawła oraz współtworzą warsztaty dla narzeczonych przy Duszpasterstwie Akademickim KUL. 
 

Gosia Czapska

Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego i francuskiego. Po studenckich czasach w Duszpasterstwie Akademickim w dorosłym życiu odnalazła swoje miejsce w Fundacji. Ukończyła warsztat Dialog Motywujący, kurs mediatora rodzinnego oraz szkolenie na realizatora Szkoły dla Rodziców i Wychowawców (I, II i III stopień). Jej pasją jest rozwój, genealogia rodzinna oraz zdrowie. Mieszka w Białej Podlaskiej z mężem i dwójką dzieci.

 

W Fundacji Gosia współprowadzi warsztaty dla rodziców oraz zajmuje się organizacją kolejnych warsztatów z Dialogu Motywującego.

Please reload

FUNDACJA

KURS NA MIŁOŚĆ

Tel: (+48) 510 282 710
lub (+48) 609 100 003

fundacja@kursnamilosc.pl

POMÓŻ NAM DZIAŁAĆ:

BNP Paribas Bank Polska S.A. (SWIFT: GOPZPLPW)

27 2030 0045 1110 0000 0337 6480

NIP: 5372627063 KRS: 0000493845 REGON: 061645896

  • Google+ - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

© 2017 -2020 kursnamilosc.pl

Projekt i wykonanie: stopthepo.com.pl